Suche nach

REGULAMIN PLATFORMY PTAKONLINE.COM

  1. Ptakonline.com to platforma zapytań ofertowych – użytkownicy za jej pośrednictwem mogą składać zapytania odnoszące się do produktów zamieszczonych na kartach serwisu.
  2. Platforma skierowana jest tylko i wyłącznie do odbiorców biznesowych (B2B).
  3. Platforma ptakonline.com nie jest sklepem internetowym. Złożenie zapytania ofertowego nie niesie za sobą konieczności realizacji zapytania przez dostawcę.
  4. Złożone zapytania ofertowe realizowane są bezpośrednio przez dostawców (najemców CH Ptak) platformy ptakonline.com. Właściciel platformy nie ponosi odpowiedzialności za formę i poziom realizacji zapytań.
  5. Właściciel platformy w żaden sposób nie pośredniczy w transakcjach, które mogą powstawać dzięki użytkowaniu ptakonline.com
  6. Celem nadrzędnym funkcjonowania platformy ptakonline.com jest możliwość zaprezentowania aktualnej oferty najemców Centrum Handlowego Ptak w przestrzeni online.
  7. Odbiorcami ptakonline.com (w domyśle zarejestrowanymi klientami) mogą być jedynie podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą. W tym celu właściciel platformy weryfikuje każdorazowo rejestrację w systemie.
  8. Właścicielem ptakonline.com jest Ptak S.A. właściciel Centrum Handlowego „Ptak” przy ul. Rzemieślnicza 35, 95-030 Rzgów
  9. Materiały wykorzystywane do tworzenia kart produktowych pochodzą od dostawców, którzy wyrazili zgodę na ich wykorzystanie na platformie ptakonline.com. Ptak S.A. nie jest właścicielem publikowanych treści foto / video.
  10. Informacje newralgiczne takiej jak cena i skład materiałowy produktu możliwe są do uzyskania bezpośrednio u dostawcy po złożeniu zapytania. Serwis nie daje możliwości uzyskania takich informacji.